logo
Çağrı Merkezi;
0232 223 0 223
Bize Yazın;
info@celikkardesleravm.com

ÇELİK KARDEŞLER’DEN BÜYÜK AÇILIŞ

Denizli’de 16. Şubelerinin açılışını bugün yapan ‘Çelik Kardeşler’ AVM yoğun bir kalabalığın eşliğinde açılış kurdelesini kesti.

1998’de ilk mağazalarını İzmir’de açan Çelik Kardeşler, Denizli’de 16. Şubelerini açarak mağaza zincirlerine bir halka daha ekledi. 

Denizli’deki mağaza açılışına; Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sarıçelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeref Sarıçelik, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Sarıçelik kardeşlerin yanı sıra Elazığ’da oturan babaları Eşref Sarıçelik ve Denizlili vatandaşlar katıldı. Komedi Dans Üçlüsü’nün de şov aldığı açılışta, açılışa özel indirim ve hediye çekilişine yer verildi.


Açılış kurdelesini kesen baba Eşref Sarıçelik, dua ederek başladığı konuşmasına işletmenin idaresini birlikte yapan üç oğlu ile gurur duyduğunu ve hem kendilerine hemde Denizli’ye hayırlı olması dileklerini iletti.
Çelik Kardeşler AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeref Sarıçelik, “ 1938 yılından beri ilk mağazamızı İzmir’de açarak bu yola çıktık. İzmir ve ilçelerinin yanı sıra, Balıkesir, Manisa, Aydın ve son olarak Denizli’de açtığımız mağazamız ile birlikte 16 şubeye ulaştık. 1 buçuk yıldır Denizli’de araştırmalar yaptık, bu zaman zarfında Denizli’deki potansiyeli gördük ve en uygun yer olan Bayramyeri’ndeki mağazamızı açmaya karar verdik. 7 katlı olan mağazamızda, zücaciye, beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, ev tekstil ürünlerinin yanı sıra birçok dünyaca ünlü markaları kaliteli ve daha ucuza Denizliler ile buluşturmayı hedefledik. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz mağazalarımızda, yeni evleneceklere ve evini yenilemek isteyen vatandaşlarımıza elden taksitle, peşinatsız 20 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz” dedi.