Profilo Buzdolabı Bd3056w3vn 625690 No-frost A++ 559 Lt Beyaz

 • Profilo
 • 101-19-00004
 • VAR

7.699,00

 

Profilo BD3056W3VN A++ 559 Lt  No Frost kombi tipi buzdolabı, geniş hacimli buzdolabı modelleri arasında yer alıyor. Daha fazla yiyeceği, daha uzun süre saklamak için geliştirilen ve geniş ailelere hitap eden buzdolabı, gelişmiş tazelik sistemleri ile öne çıkıyor. Bilhassa çabuk bozulan hassas yiyecekler için özel geliştirilen soğutma sistemleri ile fark yaratan Profilo buzdolabı modeli, birçok konforlu kullanım özelliği ile donatılıyor.

Yenilikçi Teknolojiler ve Dikkat Çeken Özellikler 

 • Profilo BD3056W3VN buzdolabı, çok akışlı hava sistemine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Çok akışlı hava sistemi sayesinde, her rafta eşit bir soğutma sağlayan cihaz, ısı dalgalanmalarını da kısa sürede dengeliyor. Aynı zamanda No-Frost soğutma sistemi ile gıdaları soğuturken, buzlanma ve karlanma ibi sorunları önlüyor.
 • Profilo buzdolabı, konforlu kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Kapıya entegre LED elektronik paneli sayesinde hem soğutucu bölümünün hem de derin dondurucunun sıcaklığını kolayca ayarlamaya imkan veriyor. Buzdolabı, soğutucu ve dondurucu bölmeleri için farklı sıcaklık ayarı yapmayı da mümkün kılıyor. Ayrıca LED stop ve LED yan aydınlatma ile aydınlatılan buzdolabı, soğutucu bölümünde aradığınız gıdaları kolayca bulmanıza imkan tanıyor. İç kısımda ise yüksekliği ayarlanabilir emniyetli cam raflar kullanımı kolaylaştırırken dondurucu kısmında çekmecelere yer verilmesi daha sağlıklı ve düzenli bir kullanım sunuyor.
 • Tazelik sistemleri arasında nem kontrol mekanizması bulunuyor ve böylece sebzeler ve meyveler daha uzun süre taze kalabiliyor. ExtraCold özelliği ile et ve balık gibi daha düşük sıcaklıklara ihtiyaç duyan besinleri ideal koşullarda saklamayı mümkün kılıyor. Ayrıca süper soğutma ve süper dondurma özelliği sayesinde yeni eklenen besinleri kısa sürede soğutup dondurabiliyor. Süper dondurma özelliği gıdaları dondurduktan 6 saat sonra kapanması ile gereksiz enerji kaybını önlüyor. 
 • Geniş hacimli buzdolabı modellerinden biri olan Profilo BD3056W3VN, 559 litre brüt hacmi ile daha fazla gıdayı buzdolabında saklamaya imkan veriyor. 400 litrelik soğutucu hacmi ile dört beş kişilik bir aile için yeterli olan modelin, dondurucu kısmının 105 litrelik kapasitesi ise birçok gıdayı dondurarak saklamayı mümkün kılıyor. 
 • Profilo buzdolabı A++ enerji sınıfına dahil olduğu için enerji tasarrufu yapan kullanıcı dostu ürünlerden oluyor. A sınıfı buzdolabı modellerine oranla %40 daha fazla enerji tasarrufu yaparak bütçenizi korumanıza destek oluyor.

Öne Çıkan Teknik Detaylar

Ürün Tipi : Çift Kapılı

Enerji Sınıfı : A++

Brüt Hacim : 559 Lt

Ses Seviyesi : 42 dB

Dondurucu Kısım Hacmi: 105 Lt

Yıllık Enerji Tüketimi: 325 kWh

Ürün Boyutları (Y x G x D) : 193 x 70 x 80 cm

Dondurucu Özelliği: No-Frost

Görülebilir ve duyulabilir arıza uyarısı ile kapı açık uyarı tonu özellikleri, kombi tipi Profilo buzdolabının öne çıkan teknik detayları arasında bulunuyor. Ayrıca elektrik kesintisinde 24 saat saklama süresi, buzdolabının öne çıkan diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Enerji Tüketimi Ve Performans

 

 • Enerji verimlilik sınıfı: A++
 • Elektrik tüketimi: 325 kWh/yıl
 • Toplam brüt hacim: 559 l
 • 42 dB(A) re 1 pW

 

Tasarım

 

 • Beyaz kapılar
 • Dikey kapı kolu

 

Konfor Ve Güvenlik

 

 • No-Frost - Manuel buz çözdürmeye son
 • LED üzerinde soğutucu ve dondurucu bölümleri için ayrı sıcaklık ayarı
 • Süper dondurma özelliği

 

Soğutucu Bölümü

 

 • Soğutucu bölmesi net hacim: 400 l
 • Multi Flow fan sistemi
 • 3 adet yüksekliği ayarlanabilir, 4 adet emniyetli cam raf
 • 4 kapı rafı

 

Tazelik Sistemleri

 

 • ExtraFresh: nem kontrol mekanizması sayesinde meyve ve sebzeler daha uzun süre taze kalır
 • ExtraCold "<>" 0°C: düşük sıcaklık seviyesi sayesinde et ve balık gibi yiyecekler daha uzun süre taze kalır

 

Derin Dondurucu Bölümü

 

 • Dondurucu bölmesi net hacim: 105 l
 • Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 18 kg
 • Elektrik kesintisinde saklama: 24 saat
 • Toplam 2 adet şeffaf dondurucu çekmecesi
 • Dondurucu takvimi

 

Ölçüler

 

 • Boyutlar (YxGxD): 193 x 70 x 80 cm

 A++ enerji verimlilik sınıfına dahil olan Profilo BD3056W3VN buzdolabı, kombi tipi No-Frost buzdolabı modelleri içinde bulunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan kombi tipi buzdolabının derin dondurucu bölmesi, kolay erişim sağlanması amacıyla, dolabın alt tarafında konumlandırılıyor. Daha fazla ve sık olarak kullanılan soğutucu bölmesi ise, göz hizasında ve kolayca açılıp kapamaya imkan veren pratik özellikler taşıyor. Ürün ebatlarının ergonomik tasarımı, kullanımda fonksiyonel avantajlar olarak fayda sağlıyor. 193 cm. yüksekliğindeki buzdolabında, soğutucu bölmesi üst tarafta konumlandırılmış olmasına rağmen, en üst raftaki yiyeceklere oldukça kolay ulaşılabiliyor.

Profilo buzdolabının dış tasarımı, beyaz renk ve LED gösterge panelinden oluşuyor. Soğutucu ve dondurucu bölümler için ayrı ayrı kontrol imkanı sağlayan LED gösterge üzerinden, buzdolabını mevsimsel ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanız mümkün oluyor. Ürüne kullanım kolaylığı sağlayan LED gösterge paneli, aynı zamanda şık ve modern bir görünüm de kazandırıyor. Buzdolabının üst bölme kapağının hemen orta yerinde konumlandırılmış olan gösterge paneli, gece ihtiyaç duyduğunuzda karanlıkta bile kolaylıkla buzdolabına erişmenizi sağlıyor.

No-Frost özelliğe sahip derin donduruculu Profilo buzdolabı, kar yapmayan ve dolayısıyla manuel olarak çözdürme işlemine yer bırakmayan, üstün özelliklere sahip bulunuyor. Saklama alanından oldukça tasarruf sağlayan, kar tutmama özelliği ile uzun süre dondurarak saklamak isteyeceğiniz yiyecekler için, daha fazla yer kalıyor. Derin dondurucunun sahip olduğu süper ve hızlı dondurma sağlayan özelliği ile daha hızlı soğutmak ve dondurmak istediğiniz yiyecekler, kolaylıkla hazır hale geliyor.

Buzdolabının soğutucu bölmesi tasarlanırken kullanılan Multiflow fan sistemi ile tüm yiyeceklerin etrafında dolaşan soğut havanın eşit hacimde olması sağlanıyor. Böylelikle tüm yiyecekler daima temiz ve kendi orijinal lezzetinde saklanmış oluyor. 400 lt. net hacme sahip olan soğutucu bölmesinin, 3 adet ayarlanabilir yükseklikte cam rafı bulunuyor. Kolay temizlenebilen şık ve kullanışlı raflar, ideal genişlik ölçüleriyle de oldukça avantajlı kullanım imkanı sağlıyor. Kapak üzerinde bulunan yan raflar 4 adet olup, ayarlanabilir özelliklerde bulunuyor. Her boyda şişeler için farklı tasarıma sahip olan yan raflar, estetik ve şık bir görünüme sahip bulunuyor.

Meyve ve sebzelerin uzun süre nem dengesini korumak amacıyla tasarlanan ExtraFresh özelliği, yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Profilo BD3056W3VN özellikleri arasında bulunan ExtraCold teknolojisi, extra düşük sıcaklık seviyesinde dondurulması gereken yiyecekleri, koku ve lezzet kaybına uğratmadan muhafaza etmeyi amaçlıyor. Derin dondurucu bölmesinde bulunan 2 adet şeffaf derin dondurucu çekmecesi, sakladığınız ürünlerin düzenli ve muntazam bir biçimde saklanmasına imkan tanıyor. 105 lt. net hacim kapasitesine sahip olan dondurucu bölmesi, olabilecek elektrik kesintisi durumlarında, yiyecekleri tazelikleri bozulmadan 24 saat muhafaza edebiliyor. Profilo buzdolabının derin dondurucu bölmesi, 18 kg. toplam dondurma kapasitesine sahip bulunuyor.

Profilo BD3056W3VN buzdolabının birçok üstün özellikleri arasında, 42 dB ses seviyesinde çalışması da bulunuyor. Oldukça düşük bir ses seviyesiyle çalışma özelliğine sahip buzdolabı, aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile de dikkat çekiyor. A++ enerji sınıfında yer alan buzdolabı, yıllık 325 kWh enerji tüketimine sahip bulunuyor. Bu özelliği ile aile ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 80
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 18
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 105
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A++
Genişlik (cm) 70
Hacim (L) 559
Hızlı Dondurma Var
Hızlı Soğutma Var
Kapı Açık Uyarısı Var
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 42
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 400
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Profilo
Ürün Tipi Kombi Tipi
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 325
Yükseklik (cm) 193

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

TAKSİT ÖDEMEK İÇİN
TAKSİT ÖDEMEK İÇİN

Tıklayınız

 

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ve üzeri
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 10:30 - 18:30 arası
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2020 Kredi Kartsız Elden Taksitli Alışveriş Merkezi | Celikkardesleravm.com Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.