Taç Nevresim Takımı Fenerbahçe Parlayan Güneş Disney T.k

  • Taç
  • 105-17-01576
  • VAR

203,40

Taç Glowlu Fenerbahçe Parlayan Güneş Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Takımı

Taç Glowlu Fenerbahçe Parlayan Güneş Lisanslı Tek Kişilik Nevresim Takımı, Fenerbahçe taraftarlarının yatak odalarında keyifle tercih edeceği ürünler arasında yer alır. Gece loş ışıkta yatağın üzerinde parıldayan Fenerbahçe güneşi ile uykuya dalan Fenerbahçeliler, sabah gözlerini açtıklarında sarı lacivert renklerin coşkusuyla güne başlar. 

Ev tekstilinde Türkiye'nin lider markalarından Taç kalitesiyle üretilen Fenerbahçe nevresim takımı, üzerindeki birçok ayrıntının yanı sıra lisanslı ürün olması sebebiyle taraftarların kulübüne maddi açıdan destek olmasını da sağlar.

Yatağınızın Üzerinden Doğan Fenerbahçe Güneşi 

Fenerbahçelilerin hayran olduğu sarı lacivert renklerdeki tasarımı ve parlayan güneş deseni ile taraftarların gönlünü fetheden bir üründür. Lacivert renkli yorgan kılıfının üzerinde güneş gibi açan Fenerbahçe logosu konumlandırılmıştır. Logonun etrafından çıkan sarı renkli güneş ışınları ise nevresimin tarzına hareket katar. Fenerbahçe logosunun alt kısmında kulübün kuruluş yılı olan 1907; baş kısmında ise Fenerbahçe yazar. Nevresim setinin lastikli çarşafı beyaz renklidir. Beyaz çarşaf üzerinde sarı lacivert küçük daireler ve Fenerbahçe yazılarıyla detaylandırılmıştır. Nevresimle aynı lacivert tonuna sahip olan yastık kılıfının ortasında yatay iki adet sarı çizgi ve Fenerbahçe logosu tasarımın şıklığını tamamlar.

Materyal: Taç Fenerbahçe Parlayan Güneş Lisanslı Nevresim Takımının içeriğindeki tüm parçalar yüzde 100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.

Renk: Sarı, lacivert renklerden oluşan renkli ve desenli bir üründür.

Ölçüler: Takımın içerisinde nevresim 160x220 cm, lastikli çarşaf 90x200 cm ve yastık kılıfı 50x70 cm ölçülere sahiptir.

Nevresim Özellikleri: Nevresim takımının çarşafı lastiklidir. Bu sayede yatağınıza kolayca sabitleyebilirsiniz. Glowlu kumaş baskısı sayesinde gece loş ışık ortamında, nevresim üzerindeki baskılar parıldar.

Ambalaj içeriği: Nevresim setinin içeriğinde 1 adet nevresim, 1 adet fitted çarşaf ve 1 adet yastık kılıfı bulunur.

Üretim Yeri: Türkiye'de üretilmiştir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ve üzeri
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 10:30 - 18:30 arası
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2020 Kredi Kartsız Elden Taksitli Alışveriş Merkezi | Celikkardesleravm.com Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.